Permanentní prodlužování řas metodou řasa na řasu

Popis:

Na jednotlivé přírodní řasy se lepí kašmírové řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních, a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat jakýmkoli aktivitám a sportům včetně plavání a návštěvy sauny. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které přirozeně rostou a obměňují se. Jakmile přírodní řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa kašmírová - prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přírodních řas.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

To závisí na délce cyklu přírodních řas. Přírodní řasy se v průměru obnovují za 60 - 90 dní. Maximální životnost prodloužených řas je zhruba 6 týdnů. Ovšem ideální je provést doplnění za 3-5 týdnů, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v dolepení chybějících řas, které v průběhu onoho měsíce vypadly a na jejichž místě vyrostla řasa nová.

Jak prodlužování probíhá?

Klientka pohodlně leží na lehátku, spodní víčko má překryté ochrannou gelovou podložkou, která zároveň působí jako maska na oční okolí a má zavřené oči. Na její přírodní řasy jsou postupně lepeny jednotlivé kašmírové řasy. Jde o bezbolestné, relaxační ošetření.

Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?

Velmi důležité je samozřejmě profesionálně provedené prodloužení, ale i Vaše chování může významně ovlivnit životnost prodloužených řas. Je tedy důležité dodržovat několik pravidel:

- prvních 48 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a párou (sauna)

- denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchaly

- na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo

- vyhnout se mechanickému působení na prodloužené řasy: mnutí oka, spaní s hlavou v polštáři

- nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku

- pro delší trvanlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok (Black Diamond)

Je nutné se s prodlouženými řasami vyhýbat některým aktivitám?

Je nezbytné dodržovat zmíněná doporučení, abychom zjistili co nejdelší životnost prodloužených řas. Ovšem po prvních 48 hodinách je již možné se sprchovat, plavat, cvičit a vykonávat další běžné denní aktivity.

Jaký je rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a klasickými umělými řasami?

Hlavními rozdíly jsou: složení lepidla, typ řas, aplikační technika, výsledný efekt a trvanlivost prodloužení. Běžné umělé řasy jsou spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem nebo speciálním lepidlem Mastix - spoj je nepružný. Tyto řasy jsou používány převážně jako doplněk k líčení a při odličování se odstraňují. Takto prodloužené řasy nejsou vhodné při sportu a jiných namáhavých aktivitách. Kašmírové řasy dokonale napodobují přírodní řasy, řasové spoje jsou pevné, odolné a zároveň pružné. Jejich nošení necitíte a nezpůsobují předčasné vypadávání přírodních řas.

Je používané adhesivum bezpečné?

K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Nicméně pokud klientka trpí častými alergiemi nebo má citlivé oči, je vhodné provést před aplikací test citlivosti. Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou, ani s očima.

Je možné prodloužené řasy líčit řasenkou?

Kašmírové řasy i lepidlo jsou černé barvy, tedy prodloužením se přírodní řasy zároveň nabarví. Řasenka proto není potřeba. Pokud si přesto přejete prodloužené řasy líčit, je nutné zvolit speciální řasenku určenou na prodloužené řasy. Není vhodné používat klasickou řasenku, jejíž složení může narušovat řasové spoje a způsobit tak předčasné vypadávání kašmírových řas.

Před aplikací:

Klientka se v den aplikace:

- nelíčí, přijde odlíčená

- nesmí mít kontaktní čočky, a to ani 24 hodin po aplikaci!!

Prodlužování řas se neprovádí:

- pokud klientka trpí mnoha alergiemi, je přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšeným slzotokem nebo svěděním očí

- pokud klientka trpí ekzémem v oblasti očního okolí. Ekzémy vyžadují léčbu, která v mnoha případech spočívá v promaštění postiženého místa. Na řasové spoje se nesmí dostat nic mastného, prodloužené řasy by nevydržely.

- při zánětlivých onemocněních oka, očního okolí nebo spojivek